Opis
Mechanizm:
- Typ - AUTOMATYCZNY - Mechaniczny z automatycznym naciągiem
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - ZŁOTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 43mm / GRUBOŚĆ 15,5mm
- Wodoszczelność - 100M / 10ATM
- Szkło - SZAFIROWE - wysoka odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - ZŁOTY
- Indeksy - w kolorze ZŁOTYM z powłoką luminescencyjną
- Wskazówki - w kolorze ZŁOTYM z powłoką luminescencyjną
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ZŁOTY
- Szerokość przy mocowania - 21mm
- Szerokość przy zapięciu - 19mm
- Maksymalny obwód - 21,5cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek FUJI Time,
- firmowe opakowanie FUJI Time,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | M7138AG - GOLD |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Mechaniczny z automatycznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 43mm |
| Koperta - Szerokość | 43mm |
| Koperta - Grubość* | 15,5mm |
| Tarcza - Kolor | Złoty |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Złoty |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 21mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 21,5cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
FUJI Time M7138AG - Luxury Automatic - Męski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni