Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 36mm / GRUBOŚĆ 9,5mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - SZAFIROWE - duża odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - SREBRNY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Szerokość przy mocowania - 16mm
- Szerokość przy zapięciu - 16mm
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca oraz dni tygodnia.
- CZAS 24H
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek FUJI Time,
- firmowe opakowanie FUJI Time,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | M7122QS-Silver (index) |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 36mm |
| Koperta - Szerokość | 36mm |
| Koperta - Grubość* | 9,5mm |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrny |
| Szerokość przy mocowaniu | 16mm |
| Szerokość przy zapięciu | 16mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Tak |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Strefy czasowe | Nie |
| Czas światowy | Nie |
| Czas 24 godzinny | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
FUJI Time M7122QS - Fashion - Damski - Zegarek na bransolecie mesh
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni