Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - PROSTOKĄTNY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 12mm / WYSOKOŚĆ 34mm / GRUBOŚĆ 7mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - BIAŁY
- Indeksy - w kolorze ZŁOTYM
- Wskazówki - w kolorze ZŁOTYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNO-ZŁOTY
- Szerokość przy mocowania - 12mm
- Szerokość przy zapięciu - 12mm
- Maksymalny obwód - 18cm
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
UWAGA! - Model powystawowy
- Widoczne drobne zarysowania kopercie i bransolecie
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek FUJI Time,
- firmowe opakowanie FUJI Time,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Model | L3216QGS |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 34mm |
| Koperta - Szerokość | 12mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Perłowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrno-Złoty |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 12mm |
| Szerokość przy zapięciu | 12mm |
| Maksymalny obwód | 18cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
FUJI Time L3216QGS - PEARL - Damski - Zegarek kwarcowy na bransolecie - POWYSTAWOWY
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni