Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Stardust |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Polska |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Zapięcie - Kolor | Złoty |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 120mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 70mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Balticus Spółka Akcyjna
ul.Osiedlowa 12/1
84-123 Rekowo Górne, Polska
info@balticus-watches.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Balticus Spółka Akcyjna
ul.Osiedlowa 12/1
84-123 Rekowo Górne, Polska
info@balticus-watches.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Pasek BALTICUS - Stardust - Damski - 23/14/20 - Granatowy - k.Złota
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni