Opis
Biżuteria - Parametry:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ŻÓŁTO ZŁOTY
- Bigiel - INNY
- Wykończenie - POZŁACANIE
Biżuteria - Wymiary:
- Wysokość kolczyka - 21mm
- Szerokość kolczyka - 4mm
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalną biżuterie JVD,
- firmowe opakowanie JVD,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | SSSE0095XJ2GO00 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Materiał biżuterii | Stal nierdzewna |
| Kolor | Złoty |
| Zapięcie / bigiel | Inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 4.20 g |
| Wykończenie | Pozłacanie |
| Biżuteria - wysokość | 21mm |
| Biżuteria - szerokość | 4mm |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD SSSE0095XJ2GO00 - Stal nierdzewna - Kolczyki
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni