Opis
Biżuteria - Parametry:
- Materiał - SREBRO AG925, KRYSZTAŁKI
- Kolor - ŻÓŁTO-ZŁOTY
- Bigiel - ZATRZASK
- Wykończenie - POZŁACANIE
- Waga - 5,58g
Biżuteria - Wymiary:
- Wysokość kolczyka - 24mm
- Szerokość kolczyka - 3mm
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalną biżuterie JVD,
- firmowe opakowanie JVD,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | SVLE1271XH2GM00 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Materiał biżuterii | Srebro Ag925 |
| Kolor | Złoty |
| Zapięcie / bigiel | Zatrzask |
| Cechy dodatkowe | Cyrkonie |
| Waga | 5,58g |
| Wykończenie | Pozłacanie |
| Biżuteria - wysokość | 24mm |
| Biżuteria - szerokość | 3mm |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD - SVLE1271XH2GM00 - Srebro Ag925 - Kolczyki
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni