Opis
Mocny pasek do zegarka z naciągniętymi połączeniami, elastyczny na nadgarstku. Taki właśnie jest pasek do zegarka marki LAVVU dzięki unikalnemu krojowi i wykonaniu tej kolekcji. Pasek ma grubość 3,8 mm przy obudowie zegarka i stopniowo zwęża się do 2 mm na przeciwległym końcu, co zapewnia trwałość w miejscu mocowania paska oraz elastyczność i miękkość przy zapięciu.
Pasek jest wykonany z gładkiej hiszpańskiej skóry TopGrain, która jest opisywana jako najlepsza i najbardziej wytrzymała skóra na świecie.
Podczas gdy powszechnie dostępne paski skórzane zawierają tylko sprasowane cienkie warstwy skóry (tzw. "Genuine Leather"), do skóry "Top Grain" wybierane są tylko najwyższej jakości i najbardziej wytrzymałe części górnej skóry. Są one następnie cięte na precyzyjne części, ekologicznie barwione naturalnymi kolorami i szyte bawełnianymi nićmi, aby sprawiały bardziej sportowe wrażenie.
W słonecznej Hiszpanii, dzięki tej precyzyjnej pracy ręcznej powstają wyjątkowe, trwałe i giętkie paski z najlepszych na świecie materiałów, gotowe nadać Twojemu zegarkowi niepowtarzalny i luksusowy wygląd.
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - SKÓRA NATURALNA
- Struktura - GŁADKA z przeszyciem w kolorze białym
- Kolor - GRANATOWY
- Mocowanie - UNIWERSALNE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy mocowaniu - 24mm
- przy klamerce - 22mm
Długość:
- część z klamerką - 75mm*
- część z dziurkami - 115mm*
- obwód maksymalny - 170mm*
- obwód minimalny - 130mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | SLIM |
| Model | LSZUL24 |
| Gwarancja | 3 miesiące |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 24mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 125mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 75mm |
Bezpieczeństwo
Producent
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Importer
Továrna na čas s.r.o.
U Dubu 748
549 01 Nové Město nad Metují, Czechy
info@tovarnanacas.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
LAVVU Slim LSZUL24 - 24mm - Granatowy - Skórzany pasek do zegarka
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni