Opis
Pasek pasuje do wszystkich zegarków CASIO z początkiem symbolu:
- G-8900 / GLS-8900 / GR-8900 / GW-8900 / GWX-8900 /
- GA-100 / GA-110 / GA-111 / GA-113 / GA-120 / GA-135 / GA-140 / GAX-100
- GAC-100 / GD-100 / GD-110 / GD-120 / GLS-100 / GDF-100 /
Oryginalny pasek CASIO 10414667 do zegarka:
- G-8900-1 /
- GA-100-1A1 / GA-100-1A2 / GA-100-1A4 / GA-100C-1A3 / GA-100C-1A4 / GA-100MB-1A /
- GA-110-1A / GA-110-1B / GA-110MB-1A / GA-120-1A / GA-120BB-1A / GA-300-1A /
- GAC-100-1A / GAC-100-1A2 / GD-100-1A / GD-100-1B / GD-120MB-1 /
- GDF-100-1A / GDF-100-1B / GDF-100BB-1 /
- GR-8900-1 / GR-8900A-1 / GW-8900-1 / GW-8900A-1 /
Pasek / Bransoleta:
- Rodzaj - PASEK
- Materiał - TWORZYWO
- Kolor - CZARNY (matowy)
- Mocowanie - PROFILOWANE
Zapięcie:
- Rodzaj - KLAMERKA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
Szerokość:
- przy kopercie - 29mm
- przy mocowaniu - 16mm
- przy klamerce - 22mm
Długość:
- część z klamerką - 80mm*
- część z dziurkami - 130mm*
*Zaokrąglenie pomiarów (≈5mm ; +/-2mmΔX)
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 10347688 |
| Gwarancja | 1 miesiąc |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 16mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Pasek - Długość - Część Z Dziurkami | 130mm |
| Pasek - Długość - Część Ze Sprzączką | 80mm |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO 10347688 - Pasek do zegarka - G-8900 / GA-100 / GA-110 / GA-300 / GAC-100 / GD-100 / GDF-100 / GR-8900 - Czarny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni