Opis
Bezele do wszystkich zegarków CASIO z początkiem symbolu:
- G-8900 / GLS-8900 / GR-8900 / GW-8900 / GWX-8900 /
Oryginalny bezel CASIO 10400898 do zegarka:
- G-8900-1 /
BEZEL - Parametry:
- Materiał - TWORZYWO
- Kształt - NIEREGULARNY
- Kolor - CZARNY (matowy)
- Wymiary - 53mm x 55mm x 15mm [szer. x wys. x grub.]
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 10400898 |
| Gwarancja | 1 miesiąc |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 55mm |
| Koperta - Szerokość | 53mm |
| Koperta - Grubość* | 15,5mm |
Bezpieczeństwo
Producent
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CASIO COMPUTER CO LTD
Casio-Platz 1
D-22848 Norderstedt, Niemcy
info@casio.de
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
CASIO 10400898 - Bezel / Osłona koperty - G-8900 / G-8900-1 - Czarny
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni