Opis
Mechanizm:
- Typ - Hybrid / Kinetic / Autoquartz
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 50mm / GRUBOŚĆ 17mm
- Wodoszczelność - 300M / 30ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - CZARNY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - SKÓRA / SILIKON
- Kolor - CZARNY / CZARNY
- Maksymalny obwód - 22cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca oraz dni tygodnia.
Informacje ogólne:
- MADE IN LITHUANIA - Produkt projektowany i składany na Litwie.
- LIMITED EDITION - Produkt wyprodukowany w limitowanej ilości 3000 szt.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek VOSTOK EUROPE,
- 2 paski: skórzany czarny / silikonowy czarny,
- Narzędzie do samodzielnej wymiany paska,
- kartę gwarancyjną producenta oraz instrukcja obsługi.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Batiscafos Day-Date |
| Model | PX84-511E769 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Litwa |
| Mechanizm | Hybrid / Kinetic / Autoquartz |
| Wodoszczelność | 300m / 30atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 50mm |
| Koperta - Szerokość | 50mm |
| Koperta - Grubość* | 17mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 24mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Maksymalny obwód | 22cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Tak |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
Koliz Vostok, UAB
Vytenio g. 22
LT-03229 Vilnius, Litwa
info@vostok-europe.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Koliz Vostok, UAB
Vytenio g. 22
LT-03229 Vilnius, Litwa
info@vostok-europe.com
Importer
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
VOSTOK EUROPE PX84-511E769 - Batiscafos Day-Date - Męski - Zegarek kwarcowy HYBRID
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni