Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową.
- Kaliber - SEIKO 6S10
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - GRANATOWY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 47mm / GRUBOŚĆ 16mm
- Wodoszczelność - 200M / 20ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - CZARNY [GWIEZDNY PYŁ]
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną.
- Wskazówki - w kolorze BIAŁYM.
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - CZARNY
- Zapięcie - KLAMERKA
- Szerokość przy mocowaniu - 22mm
- Szerokość przy klamerce - 22mm
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca i dni tygodnia.
- CHRONOGRAF - Analogowa funkcja stopera.
Informacje ogólne:
- MADE IN LITHUANIA - Wykonany w republice litewskiej.
- LIMITED EDITION - Wykonany w limitowanej ilości 1000 sztuk - Zegarek w specjalnej limitowanej edycji, inspirowanej drogą komety Halleya przez nasz układ słoneczny.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek VOSTOK EUROPE,
- pudełko VOSTOK EUROPE,
- instrukcję obsługi,
- kartę gwarancyjną producenta,
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Almaz - Halleys Comet Special Edition |
| Model | 6S11-320C260 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Litwa |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 200m / 20atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Niebieski |
| Koperta - Wysokość | 47mm |
| Koperta - Szerokość | 47mm |
| Koperta - Grubość* | 16mm |
| Tarcza - Kolor | Niebieski |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Tachymetr | Nie |
| Chronograf (Stoper) | Tak |
| Cechy dodatkowe | Luminescencyjne wskazówki |
Bezpieczeństwo
Producent
Koliz Vostok, UAB
Vytenio g. 22
LT-03229 Vilnius, Litwa
info@vostok-europe.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Koliz Vostok, UAB
Vytenio g. 22
LT-03229 Vilnius, Litwa
info@vostok-europe.com
Importer
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Opakowanie nie służy do zabawy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
VOSTOK EUROPE 6S10-320E694 - Almaz Halleys Comet - Męski - Zegarek na pasku skórzanym
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni