Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Mechanizm zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - CZARNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 47mm / GRUBOŚĆ 17mm
- Wodoszczelność - 200M / 20ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - CZARNY
- Indeksy - w kolorze CZARNYM z powłoką luminescencyjną
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM z powłoką luminescencyjną.
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - BRĄZOWY
- Szerokość przy mocowania - 24mm
- Szerokość przy zapięciu - 24mm
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
- CHRONOGRAF - Analogowa funkcja stopera.
- TACHYMETR
Informacje ogólne:
- MADE IN LITHUANIA - Produkt projektowany i składany na Litwie.
- LIMITED EDITION - Produkt wyprodukowany w limitowanej ilości 3000 szt.
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek VOSTOK EUROPE,
- pudełko VOSTOK EUROPE,
- instrukcję obsługi,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Expedition North Pole-1 Chrono |
| Model | 6S21-595C643 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Litwa |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 200m / 20atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 47mm |
| Koperta - Szerokość | 47mm |
| Koperta - Grubość* | 17mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Brązowy - Ciemny |
| Szerokość przy mocowaniu | 24mm |
| Szerokość przy zapięciu | 24mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Tachymetr | Tak |
| Chronograf (Stoper) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
Koliz Vostok, UAB
Vytenio g. 22
LT-03229 Vilnius, Litwa
info@vostok-europe.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Koliz Vostok, UAB
Vytenio g. 22
LT-03229 Vilnius, Litwa
info@vostok-europe.com
Importer
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Opakowanie nie służy do zabawy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
VOSTOK EUROPE 6S21-595C643 - Expedition North Pole-1 Chrono - Męski - Zegarek na pasku skórzanym
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni