Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - SREBRNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 43mm / GRUBOŚĆ 13mm,
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM,
- Szkło - SZAFIROWE - wysoka odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWO-ELEKTRONICZNY - wskazówkowa i elektroniczna forma prezentacji czasu,
- Kolor - CZARNY,
- Indeksy - w kolorze BIAŁYM,
- Wskazówki - w kolorze BIAŁYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA,
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kolor - SREBRNY,
- Szerokość przy mocowania - 22mm,
- Szerokość przy zapięciu - 20mm,
- Maksymalny obwód - 19cm
Funkcje:
- STOPER,
- ALARM,
- STREFY CZASOWE,
- TIMER.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek TISSOT,
- firmowe opakowanie TISSOT,
- kartę gwarancyjną.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Kolekcja | Navigator 3000 |
| Model | T96.1.488.52 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 43mm |
| Koperta - Szerokość | 43mm |
| Koperta - Grubość* | 13mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowo-Elektroniczny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 19cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Tachymetr | Nie |
| Chronograf (Stoper) | Tak |
| Strefy czasowe | Nie |
| Czas światowy | Nie |
| Czas 24 godzinny | Nie |
| Wskaźnik faz księżyca | Nie |
| Wskaźnik dnia/nocy | Nie |
| Alarm | Tak |
| Data | Nie |
| Format 12/24 godzinny | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Stoper | Nie |
| Strefy czasowe | Tak |
| Timer | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
The Swatch Group Ltd
Nicolas G. Hayek Strasse 2
2502 Biel / Bienne, Szwajcaria
info@swatchgroup.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa, Polska
recepcja@swatchgroup.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
TISSOT T96.1.488.52 - Navigator 3000 - Męski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni