Opis
UWAGA! - MODEL POWYSTAWOWY
- Drobne mikro rysy na kopercie
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OWALNY,
- Kolor - SREBRNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 40mm / WYSOKOŚĆ 37mm / GRUBOŚĆ 10mm,
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - SZAFIROWE - wysoka odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - NIEBIESKI,
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM,
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA,
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kolor - SREBRNY,
- Maksymalny obwód - 20cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca,
- ALARM.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek TISSOT,
- firmowe opakowanie TISSOT,
- kartę gwarancyjną.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Kolekcja | TXL-TXS |
| Model | T60.1.486.42 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Owalny |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 37mm |
| Koperta - Szerokość | 40mm |
| Koperta - Grubość* | 10mm |
| Tarcza - Kolor | Niebieski |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Nie |
| Format 12/24 godzinny | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Stoper | Nie |
| Strefy czasowe | Nie |
| Timer | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
The Swatch Group Ltd
Nicolas G. Hayek Strasse 2
2502 Biel / Bienne, Szwajcaria
info@swatchgroup.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa, Polska
recepcja@swatchgroup.com
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
TISSOT T60.1.486.42 -TXL-TXS - Męski - Zegarek na bransolecie - POWYSTAWOWY
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni