Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - RÓŻOWY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 29mm / GRUBOŚĆ 9mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - AKRYLOWE - Niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - BIAŁY
- Indeksy - w kolorze RÓŻOWYM
- Wskazówki - w kolorze RÓŻOWYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SYNTETYCZNY
- Kolor - RÓŻOWY
- Szerokość przy mocowania - 16mm
- Szerokość przy zapięciu - 16mm
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - STANY ZJEDNOCZONE (USA)
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek TIMEX,
- firmowe opakowanie TIMEX,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Kids Butterflies & Hearts |
| Model | T89001 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Dziecięcy |
| Kraj pochodzenia marki | Stany Zjednoczone (USA) |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Plexi / Akrylowe |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Fioletowy |
| Koperta - Wysokość | 29mm |
| Koperta - Szerokość | 29mm |
| Koperta - Grubość* | 9mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Niebieski |
| Szerokość przy mocowaniu | 16mm |
| Szerokość przy zapięciu | 16mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Timex Group USA, Inc.
555 Christian Road
CT 06762 Middlebury, Stany Zjednoczone
communications@timexgroup.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Timex Nederland B.V.
Taurusavenue 17A
2132 LS Hoofddorp, Holandia
custserveu@timex.com
Importer
TIMEX GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Al. Jerozolimskie 172
02-486 Warszawa, Polska
OFFICE@TIMEX.PL
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
TIMEX T89001 - Kids Butterflies & Hearts - Dzięcięcy - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni