Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - CZARNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 40mm / GRUBOŚĆ 13mm
- Wodoszczelność - WODOODPORNY na drobne zachlapania.
- Szkło - MINERALNE - Mała odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - CZARNY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - CZARNY
- Szerokość przy mocowania - 22mm
- Szerokość przy zapięciu - 19mm
- Maksymalny obwód - 20,5cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
- CHRONOGRAF - Analogowa funkcja stopera.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek SWATCH,
- firmowe opakowanie sklepu lub oryginalne,
- karta gwarancyjna sklepu.
UWAGA! - Model powystawowy
- Drobne drobne zarysowania na kopercie i szkiełku,
- Możliwe odkształcenie paska.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Model | YCB4003 - POWYSTAWOWY |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1 rok |
| Płeć | Dziecięcy |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 40mm |
| Koperta - Szerokość | 40mm |
| Koperta - Grubość* | 13mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 19mm |
| Maksymalny obwód | 20,5cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Tachymetr | Nie |
| Chronograf (Stoper) | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SWATCH YCB4003 - POWYSTAWOWY - Męski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni