Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - PRZEZROCZYSTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 34mm / GRUBOŚĆ 5mm
- Wodoszczelność - WODOODPORNY na drobne zachlapania.
- Szkło - PLEXI / AKRYLOWE - Mała odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - SREBRNY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA z wiszącymi akcesoriami
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek SWATCH,
- firmowe opakowanie sklepu lub oryginalne,
- karta gwarancyjna sklepu.
UWAGA! - Model powystawowy
- Drobne drobne zarysowania na kopercie i szkiełku.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Model | SFK305G - POWYSTAWOWY |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1 rok |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Szkło | Plexi / Akrylowe |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Przezroczysty |
| Koperta - Wysokość | 34mm |
| Koperta - Szerokość | 34mm |
| Koperta - Grubość* | 5mm |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SWATCH SFK305G - POWYSTAWOWY - Damski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni