Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - RÓŻOWY [PRZEZROCZYSTY]
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 34mm / GRUBOŚĆ 4mm
- Wodoszczelność - BRAK
- Szkło - PLEXI / AKRYLOWE - Niska odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - RÓŻOWY
- Wskazówki - w kolorze RÓŻOWYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - WIELOKOLOROWY
- Szerokość przy mocowania - 19mm
- Szerokość przy zapięciu - 15mm
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek SWATCH,
- firmowe opakowanie sklepu lub oryginalne,
- karta gwarancyjna sklepu.
UWAGA! - Model powystawowy
- Drobne drobne zarysowania na kopercie i szkiełku,
- Możliwe odkształcenie paska.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Model | SFK148 - POWYSTAWOWY |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1 rok |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 10m / 1atm |
| Szkło | Plexi / Akrylowe |
| Koperta - Materiał | Alloy |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czerwony |
| Koperta - Wysokość | 34mm |
| Koperta - Szerokość | 34mm |
| Koperta - Grubość* | 4mm |
| Tarcza - Kolor | Różowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 19mm |
| Szerokość przy zapięciu | 15mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SWATCH SFK148 - POWYSTAWOWY - Damski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni