Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - PRZEZROCZYSTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 38mm / GRUBOŚĆ 14mm
- Wodoszczelność - WODOODPORNY na drobne zachlapania.
- Szkło - PLEXI / AKRYLOWE - Niska odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - NIEBIESKI,
- Wskazówki - w kolorze NIEBIESKIM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - NIEBIESKI
- Szerokość przy mocowania - 20mm
- Szerokość przy zapięciu - 18mm
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek SWATCH,
- firmowe opakowanie sklepu lub oryginalne,
- karta gwarancyjna sklepu.
UWAGA! - Model powystawowy
- Drobne drobne zarysowania na kopercie i szkiełku,
- Przebarwienie koperty,
- Możliwe odkształcenie paska.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Model | SDN909 - POWYSTAWOWY |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1 rok |
| Płeć | Dziecięcy |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Alloy |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Przezroczysty |
| Koperta - Wysokość | 38mm |
| Koperta - Szerokość | 38mm |
| Koperta - Grubość* | 14mm |
| Tarcza - Kolor | Niebieski |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Zapięcie - Kolor | Przezroczysty |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SWATCH SDN909 - POWYSTAWOWY - Dziecięcy - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni