Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - GRANATOWY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 43mm / GRUBOŚĆ 14mm
- Wodoszczelność - BRAK
- Szkło - PLEXI / AKRYLOWE - Niska odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - SIWY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE
- Kolor - GRANATOWY
- Szerokość przy mocowania - 22mm
- Szerokość przy zapięciu - 21mm
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
- CHRONOGRAF - Analogowa funkcja stopera.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek SWATCH,
- firmowe opakowanie sklepu lub oryginalne,
- karta gwarancyjna sklepu.
UWAGA! - Model powystawowy
- Drobne drobne zarysowania na kopercie, bransolecie i szkiełku.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Model | SBN401A - POWYSTAWOWY |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1 rok |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Szkło | Plexi / Akrylowe |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Granatowy |
| Koperta - Wysokość | 43mm |
| Koperta - Szerokość | 43mm |
| Koperta - Grubość* | 14mm |
| Tarcza - Kolor | Siwy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 21mm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Tachymetr | Nie |
| Chronograf (Stoper) | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SWATCH SBN401A - POWYSTAWOWY - Męski - Zegarek na bransolecie rozciąganej
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni