Opis
Mechanizm:
- Typ - NAKRĘCANY RĘCZNIE - Mechaniczny z ręcznym naciągiem,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - SREBRNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 40mm / GRUBOŚĆ 12mm,
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - ZIELONY,
- Indeksy - w kolorze ŻÓŁTYM,
- Wskazówki - w kolorze ŻÓŁTYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA,
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kolor - SREBRNY,
- Szerokość przy mocowania - 20mm,
- Szerokość przy zapięciu - 20mm,
- Maksymalny obwód - 19,5cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - ROSJA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek STURMANSKIE,
- firmowe opakowanie STURMANSKIE,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Gagarin |
| Model | 2416-3805145B |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Rosja |
| Mechanizm | Mechaniczny z ręcznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 40mm |
| Koperta - Szerokość | 40mm |
| Koperta - Grubość* | 12mm |
| Tarcza - Kolor | Zielony |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 19,5cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
STURMANSKIE 2416-3805145B - Gagarin - Męski - Zegarek mechanicznym z automatycznym naciągiem
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni