Opis
Mechanizm:
- Typ - AUTOMATYCZNY - Mechaniczny z automatycznym naciągiem,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - SREBRNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 40mm / GRUBOŚĆ 14mm,
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM,
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - SZARY,
- Indeksy - w kolorze SZARYM,
- Wskazówki - w kolorze SZARYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - SKÓRA,
- Kolor - CZARNY,
- Szerokość przy mocowania - 19mm,
- Szerokość przy zapięciu - 18mm,
- Maksymalny obwód - 19cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca,
- CHRONOGRAF (STOPER).
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - ROSJA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek STURMANSKIE,
- firmowe opakowanie STURMANSKIE,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Okeah |
| Model | 3133-1981260 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Rosja |
| Mechanizm | Mechaniczny z automatycznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 40mm |
| Koperta - Szerokość | 40mm |
| Koperta - Grubość* | 14mm |
| Tarcza - Kolor | Szary |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 19mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 19cm |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Tachymetr | Nie |
| Chronograf (Stoper) | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
STURMANSKIE 3133-1981260 - Okeah - Męski - Zegarek mechaniczny z chronografem
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni