Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - mechanizm zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - PROSTOKĄTNY,
- Kolor - ZŁOTY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 27mm / WYSOKOŚĆ 33mm / GRUBOŚĆ 7mm,
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - SZAFIROWE - wysoka odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - SREBRNY,
- Indeksy - w kolorze CZARNYM,
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - SKÓRA,
- Kolor - CZARNY,
- Szerokość przy mocowania - 22mm,
- Szerokość przy zapięciu - 20mm,
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek SEIKO,
- firmowe opakowanie SEIKO,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Conceptual |
| Model | SWR104P1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy / 3 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 33mm |
| Koperta - Szerokość | 27mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Zapięcie - Kolor | Złoty |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Seiko Watch Corporation
26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku
104-8118 Tokio, Japonia
info@seiko.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Seiko Germany, Branch of Seiko Watch Europe S.A.S.
Parsevalstr. 9 a/b
40468 Düsseldorf, Niemcy
info@seiko.de
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SEIKO SWR104P1 - Conceptual - Męski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni