Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Classic |
| Model | SWR083P1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy / 3 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 33mm |
| Koperta - Szerokość | 27mm |
| Koperta - Grubość* | 1mm |
| Tarcza - Kolor | Ecru |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 16mm |
| Szerokość przy zapięciu | 16mm |
| Maksymalny obwód | 19cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Seiko Watch Corporation
26-1, Ginza 1-Chome, Chuo-ku
104-8118 Tokio, Japonia
info@seiko.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Seiko Germany, Branch of Seiko Watch Europe S.A.S.
Parsevalstr. 9 a/b
40468 Düsseldorf, Niemcy
info@seiko.de
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
SEIKO SWR083P1 - Classic - Damski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni