Opis
Zegarek męski RUBICON RNCE48 - RBN201
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - CZARNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 41mm / GRUBOŚĆ 8mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - SZAFIROWE - duża odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - NIEBIESKI
- Indeksy - w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - CZARNY
- Szerokość przy mocowania - 20mm
- Szerokość przy zapięciu - 18mm
- Maksymalny obwód - 20cm
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek RUBICON,
- oryginalne opakowanie RUBICON,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | RNCE48 |
| Model | RBN201 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 41mm |
| Koperta - Szerokość | 41mm |
| Koperta - Grubość* | 8mm |
| Tarcza - Kolor | Niebieski |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Zapięcie - Kolor | Czarny |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Importer
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
RUBICON RNCE48 - RBN201 - Męski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni