Opis
Zegarek damski RUBICON RNBD76 - RBN043
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - RÓŻOWE ZŁOTO / MIEDZIANY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 37mm / GRUBOŚĆ 9mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - SZAFIROWE - duża odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - CZARNY
- Indeksy - w kolorze MIEDZIANYM
- Wskazówki - w kolorze MIEDZIANYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - CZARNY
- Szerokość przy mocowania - 18mm
- Szerokość przy zapięciu - 18mm
- Maksymalny obwód - 19cm
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek RUBICON,
- oryginalne opakowanie RUBICON,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | RNBD76 |
| Model | RBN043 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Różowe Złoto / Miedziany |
| Koperta - Wysokość | 37mm |
| Koperta - Szerokość | 37mm |
| Koperta - Grubość* | 9mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 19cm |
| Cechy dodatkowe | Kamienie na tarczy |
Bezpieczeństwo
Producent
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Importer
GRUPA BMB SP. Z O.O. SP. K.
ul. Towarowa 2
44-172 Poniszowice, Polska
biuro@grupabmb.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
RUBICON RNBD76 - RBN043 - Damski - Zegarka na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni