Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY Kolor - SREBRNO-ZŁOTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 30mm / GRUBOŚĆ 7mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - SZAFIROWE - wysoka odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu
- Kolor - BIAŁY
- Indeksy - w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze ZŁOTYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNO-ZŁOTY
- Szerokość przy mocowania - 15mm
- Szerokość przy zapięciu - 13mm
- Maksymalny obwód - 20cm
Funkcje:
BRAK.Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SWISS MADE
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ROAMER,
- oryginalne opakowanie ROAMER,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Classico Ladies |
| Model | 971857 48 25 50 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrno-Złoty |
| Koperta - Wysokość | 30mm |
| Koperta - Szerokość | 30mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrno-Złoty |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 15mm |
| Szerokość przy zapięciu | 13mm |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Roamer of Switzerland AG
Hohle Gasse 7
4323 Wallbach, Szwajcaria
info@roamer.ch
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ROAMER 971857 48 25 50 - Classico Ladies - Damski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni