Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - ZŁOTY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 28mm / GRUBOŚĆ 8mm,
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - SZAFIROWE - Wysoka odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - SREBRNY,
- Indeksy - w kolorze ZŁOTYM,
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - SKÓRA,
- Kolor - BRĄZOWY,
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ROAMER,
- oryginalne opakowanie ROAMER,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Limelight |
| Model | 934857 48 15 09 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 28mm |
| Koperta - Szerokość | 28mm |
| Koperta - Grubość* | 8mm |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Brązowy - Ciemny |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Roamer of Switzerland AG
Hohle Gasse 7
4323 Wallbach, Szwajcaria
info@roamer.ch
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ROAMER 934857 48 15 09 - Limelight - Damski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni