Opis
Zegarek damski Q&Q P135-312
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY,
Koperta:
- Materiał - MOSIĄDZ,
- Kształt - PROSTOKĄTNY,
- Kolor - SREBRNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 17mm / WYSOKOŚĆ 34mm / GRUBOŚĆ 8mm,
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - MINERALNE,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - PERŁOWY,
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM,
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - SKÓRA,
- Kolor - BEŻOWY,
- Szerokość przy mocowania - 12mm,
- Szerokość przy zapięciu - 12mm,
- Maksymalny obwód - 19cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek Q&Q,
- oryginalne opakowanie Q&Q,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | P135-312 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 24mm |
| Koperta - Szerokość | 17mm |
| Koperta - Grubość* | 8mm |
| Tarcza - Kolor | Perłowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 12mm |
| Szerokość przy zapięciu | 12mm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Q&Q Superior P135-312 - POWYSTAWOWY - Elegancki damski zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni