Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - CZARNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 48mm / GRUBOŚĆ 15mm,
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM,
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ELEKTRONICZNY - elektroniczna forma prezentacji czasu,
- Kolor - JASNY,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - TWORZYWO SZTUCZNE,
- Kolor - CZARNY,
- Szerokość przy mocowania - 24mm,
- Szerokość przy zapięciu - 22mm,
- Maksymalny obwód - 20cm
Funkcje:
- ALARM,
- DATA,
- STOPER,
- TIMER,
- PODŚWIETLENIE.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - NIEMCY
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek PUMA,
- firmowe opakowanie sklepu,
- kartę gwarancyjną sklepu.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Model | PU911291002 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 48mm |
| Koperta - Szerokość | 48mm |
| Koperta - Grubość* | 15mm |
| Tarcza - Kolor | Szary |
| Tarcza - Typ | Elektroniczny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 24mm |
| Szerokość przy zapięciu | 22mm |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Zapięcie - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Alarm | Tak |
| Data | Tak |
| Format 12/24 godzinny | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Stoper | Tak |
| Strefy czasowe | Nie |
| Timer | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PUMA PU911291002 - Męski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni