Opis
Mechanizm:
- Typ - AUTOMATYCZNY - Mechaniczny z automatycznym naciągiem,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - CZARNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 43mm / GRUBOŚĆ 11mm,
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM,
- Szkło - SZAFIROWE - wysoka odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - CZARNY,
- Indeksy - w kolorze RÓŻOWEGO ZŁOTA,
- Wskazówki - w kolorze RÓŻOWEGO ZŁOTA,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - SKÓRA,
- Kolor - CZARNY,
- Szerokość przy mocowania - 22mm,
- Szerokość przy zapięciu - 20mm,
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - NIEMCY
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek PIERRE RICAUD,
- firmowe opakowanie PIERRE RICAUD,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | P2004.S2R6A |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Niemcy |
| Mechanizm | Mechaniczny z automatycznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 43mm |
| Koperta - Szerokość | 43mm |
| Koperta - Grubość* | 11mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Zapięcie - Kolor | Czarny |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
PIERRE RICAUD P2004.S2R6A - Tourbillon - Męski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni