Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - TYTAN
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 40mm / GRUBOŚĆ 10mm
- Wodoszczelność - 100M / 10ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - SREBRNY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM z powłoką luminescencyjną
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - TYTAN
- Kolor - SREBRNY
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ORIENT,
- firmowe opakowanie ORIENT,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Model | CUN81001W0 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Tytan |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 40mm |
| Koperta - Szerokość | 40mm |
| Koperta - Grubość* | 10mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
SEIKO HONG KONG LTD.
Lai Chi Kok Road, Kowloon, Hong Kong
8/F, Ying Tung Industrial Building
802 Hong Kong, Hongkong SAR
info@seiko.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Importer
"POLJOT EURO" GIGAURI GOCZA
ul. Igańska, nr 24
04-087 Warszawa, Polska
sklep@poljot.com.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ORIENT CUN81001W0 - Męski - Zegarek kwarcowy - OUTLET
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni