Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - PROSTOKĄTNY
- Kolor - ZŁOTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 29mm / WYSOKOŚĆ 33mm / GRUBOŚĆ 9mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - MINERALNE - Niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu
- Kolor - ZŁOTY
- Indeksy - w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - BRĄZOWY
- Szerokość przy mocowania - 16mm
- Szerokość przy zapięciu - 14mm
- Maksymalny obwód - 20cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - JAPONIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek LORUS,
- oryginalne opakowanie LORUS,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | RH742BX9 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Japonia |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 33mm |
| Koperta - Szerokość | 29mm |
| Koperta - Grubość* | 9mm |
| Tarcza - Kolor | Złoty |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 16mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Zapięcie - Kolor | Złoty |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
SEIKO HONG KONG LTD.
Lai Chi Kok Road, Kowloon, Hong Kong
8/F, Ying Tung Industrial Building
802 Hong Kong, Hongkong SAR
info@seiko.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Importer
GRUPA ZIBI S.A.
ul. Wirażowa 119
02-145 Warszawa, Polska
zibi@zibi.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
LORUS RH742BX9 - Damski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni