Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - CZARNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 43,5mm / GRUBOŚĆ 11mm,
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM,
- Szkło - MINERALNE - Niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - GRANATOWY,
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM,
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA,
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kolor - SREBRNY,
- Szerokość przy mocowania - 22mm,
- Szerokość przy zapięciu - 20mm,
- Maksymalny obwód - 20cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca oraz dni tygodnia.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - FRANCJA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek LACOSTE,
- firmowe opakowanie LACOSTE,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Madrit |
| Model | 2011067 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Francja |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 43,5mm |
| Koperta - Szerokość | 43,5mm |
| Koperta - Grubość* | 11mm |
| Tarcza - Kolor | Granatowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 20cm |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Tak |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
Movado Group Deutschland GmbH
Friedensallee 290
22763 Hamburg, Niemcy
info-de@movadogroup.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Movado Group Deutschland GmbH
Friedensallee 290
22763 Hamburg, Niemcy
info-de@movadogroup.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
LACOSTE 2011067 - Madrit - Męski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni