Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Kyoto |
| Model | 2010967 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Francja |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 43mm |
| Koperta - Szerokość | 43mm |
| Koperta - Grubość* | 9mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 20,5cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Movado Group Deutschland GmbH
Friedensallee 290
22763 Hamburg, Niemcy
info-de@movadogroup.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Movado Group Deutschland GmbH
Friedensallee 290
22763 Hamburg, Niemcy
info-de@movadogroup.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
LACOSTE 2010967 - Kyoto - Męski - Zegarek na pasku skórzanym
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni