Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - ZŁOTY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 38mm / GRUBOŚĆ 8mm,
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - MINERALNE - Niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - ZŁOTY,
- Indeksy - w kolorze ZŁOTYM,
- Wskazówki - w kolorze ZŁOTYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - SILIKON,
- Kolor - CZARNY,
- Szerokość przy mocowania - 18mm,
- Szerokość przy zapięciu - 16mm,
- Maksymalny obwód - 17,5cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - FRANCJA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek LACOSTE,
- firmowe opakowanie LACOSTE,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Nikita |
| Model | 2000946 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Francja |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 38mm |
| Koperta - Szerokość | 38mm |
| Koperta - Grubość* | 8mm |
| Tarcza - Kolor | Złoty |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 16mm |
| Maksymalny obwód | 17,5cm |
Bezpieczeństwo
Producent
Movado Group Deutschland GmbH
Friedensallee 290
22763 Hamburg, Niemcy
info-de@movadogroup.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Movado Group Deutschland GmbH
Friedensallee 290
22763 Hamburg, Niemcy
info-de@movadogroup.com
Importer
PHU "JUBILER" Sp. z o.o.
02-822
Poleczki 13 Warszawa, Polska
serwis@phujubiler.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
LACOSTE 2000946 - Nikita - Damski - Zegarek na pasku silikonowym
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni