Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Mechanizm zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - TYTAN
- Kształt - PROSTOKĄTNY
- Kolor - SREBRNO-ZŁOTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 18mm / WYSOKOŚĆ 27mm / GRUBOŚĆ 6mm
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM
- Szkło - SZAFIROWE - wysoka odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - BIAŁY
- Indeksy - w kolorze ZŁOTYM
- Wskazówki - w kolorze ZŁOTYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - METAL
- Kolor - SREBRNO-ZŁOTY
- Szerokość przy mocowaniu - 14mm
- Szerokość przy zapięciu - 14mm
- Maksymalny obwód - 18cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - CZECHY
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek LACERTA,
- firmowe opakowanie LACERTA,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | 751 G6 572 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Tytan |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 27mm |
| Koperta - Szerokość | 18mm |
| Koperta - Grubość* | 6mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Profilowane |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Maksymalny obwód | 18cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
LACERTA 751 G6 572 - Damski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni