Opis
Mechanizm:
- Typ - AUTOMATYCZNY - Mechaniczny z automatycznym naciągiem,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OWALNY
- Kolor - ZŁOTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 33,5mm / GRUBOŚĆ 10mm
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - PERŁOWY
- Indeksy - w kolorze ZŁOTYM
- Wskazówki - w kolorze ZŁOTYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - METAL
- Kolor - ZŁOTY
- Szerokość przy mocowania - 14mm
- Szerokość przy zapięciu - 12mm
- Maksymalny obwód - 18,5cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - CZECHY
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek JVD,
- firmowe opakowanie JVD,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | JG1034.2 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Czechy |
| Mechanizm | Mechaniczny z automatycznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Owalny |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 33,5mm |
| Koperta - Szerokość | 33,5mm |
| Koperta - Grubość* | 8mm |
| Tarcza - Kolor | Perłowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 12mm |
| Maksymalny obwód | 18,5cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Importer
JASNENA VLAHOVA DESIGN
Pribyslav 77
549 01 Pribyslav (Nove Mesto nad Metuji), Czechy
info@vlahova.cz
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
JVD JG1034.2 - Automatic - Damski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni