Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - ZŁOTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 36mm / GRUBOŚĆ 7mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - MINERALNE - Niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - ZŁOTY
- Indeksy - w kolorze ZŁOTYM
- Wskazówki - w kolorze ZŁOTYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SKÓRA
- Kolor - ZŁOTY
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - USA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek GUESS,
- firmowe opakowanie GUESS,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | GW0642L1 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Stany Zjednoczone (USA) |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Wysokość | 36mm |
| Koperta - Szerokość | 36mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Złoty |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Zapięcie - Kolor | Złoty |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
Timex Group USA, Inc.
555 Christian Road
CT 06762 Middlebury, Stany Zjednoczone
communications@timexgroup.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Timex Nederland B.V.
Taurusavenue 17A
2132 LS Hoofddorp, Holandia
custserveu@timex.com
Importer
TIMEX GROUP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Al. Jerozolimskie 172
02-486 Warszawa, Polska
OFFICE@TIMEX.PL
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
- Opakowanie nie służy do zabawy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
GUESS GW0642L1 - Ladies Gift Set - Damski - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni