Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 40mm / GRUBOŚĆ 9,5mm
- Wodoszczelność - 100M / 10ATM
- Szkło - MINERALNE - Niska odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - GRANATOWY
- Indeksy - w kolorze MIEDZIANYM z cyrkoniami
- Wskazówki - w kolorze MIEDZIANYM z powłoką luminescencyjną
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Szerokość przy mocowania - 19mm
- Szerokość przy zapięciu - 17mm
- Maksymalny obwód - 19,5cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
- CHRONOGRAF (STOPER)
- CZAS 24H
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - HISZPANIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek FESTINA,
- firmowe opakowanie FESTINA,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Boyfriend Chronograph |
| Model | F20603/3 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Hiszpania |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 100m / 10atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 39mm |
| Koperta - Szerokość | 39mm |
| Koperta - Grubość* | 11mm |
| Tarcza - Kolor | Granatowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrny |
| Szerokość przy mocowaniu | 19mm |
| Szerokość przy zapięciu | 17mm |
| Maksymalny obwód | 19,5cm |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Tachymetr | Nie |
| Chronograf (Stoper) | Tak |
| Strefy czasowe | Nie |
| Czas światowy | Nie |
| Czas 24 godzinny | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
FESTINA-LOTUS S.A.
Calle Velázquez 150
28002 Madrid (Chamartín), Hiszpania
info@festina.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
FESTINA-LOTUS S.A.
Calle Velázquez 150
28002 Madrid (Chamartín), Hiszpania
info@festina.com
Importer
JANEBA TIME sp. z o.o.
ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław, Polska
info@festina.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
FESTINA F20603/3 - Boyfriend Chronograph - Damski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni