Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - PROSTOKĄTNY,
- Kolor - SREBRNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 19mm / WYSOKOŚĆ 23mm / GRUBOŚĆ 9mm,
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - RÓŻOWY,
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM,
- Wskazówki - w kolorze SREBNYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA,
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kolor - SREBRNY,
- Maksymalny obwód - 16,5cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - STANY ZJEDNOCZONE
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ESPRIT,
- firmowe opakowanie ESPRIT,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Model | ES2Y1F2.5139.K43 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Stany Zjednoczone (USA) |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 23mm |
| Koperta - Szerokość | 19mm |
| Koperta - Grubość* | 6,5mm |
| Tarcza - Kolor | Różowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Maksymalny obwód | 16,5cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ESPRIT ES2Y1F2.5139.K43 - Damski - Zegarek na bransolecie - Powystawowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni