Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - SREBRNY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 32mm / GRUBOŚĆ 9mm,
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM,
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - NIEBIESKI,
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM,
- Wskazówki - w kolorze SREBNYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA,
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kolor - SREBRNY,
- Szerokość przy mocowania - 16mm,
- Szerokość przy zapięciu - 14mm,
- Maksymalny obwód - 19cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca oraz dni tygodnia.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - STANY ZJEDNOCZONE
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek ESPRIT,
- firmowe opakowanie ESPRIT,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Model | ES108522002 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Stany Zjednoczone (USA) |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 32mm |
| Koperta - Szerokość | 32mm |
| Koperta - Grubość* | 9mm |
| Tarcza - Kolor | Niebieski |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Szerokość przy mocowaniu | 16mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Maksymalny obwód | 19,5cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
ESPRIT ES108522002 - Damski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni