Opis
Mechanizm:
- Typ - AUTOMATYCZNY - Mechaniczny z automatycznym naciągiem,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA,
- Kształt - OKRĄGŁY,
- Kolor - RÓŻOWE ZŁOTO / MIEDZIANY,
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 41,5mm / GRUBOŚĆ 10,5mm,
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM,
- Szkło - SZAFIROWE - duża odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - CZARNY,
- Indeksy - w kolorze MIEDZIANYM,
- Wskazówki - w kolorze MIEDZIANYM z powłoka luminescencyjną,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - SKÓRA,
- Kolor - CZARNY,
- Szerokość przy mocowania - 20mm,
- Szerokość przy zapięciu - 18mm,
- Maksymalny obwód - 19,5cm
Funkcje:
- BRAK.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek EPOS,
- oryginalne pudełko EPOS,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Originale Skeleton |
| Model | 3500.169.24.25.25 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Mechaniczny z automatycznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Różowe Złoto / Miedziany |
| Koperta - Wysokość | 41mm |
| Koperta - Szerokość | 41mm |
| Koperta - Grubość* | 10mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 19,5cm |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Cechy dodatkowe | Limitowana edycja |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
EPOS 3500.169.24.25.25 - Originale Skeleton - Męski - Zegarek na pasku skórzanym
2
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni