Opis
Mechanizm:
- Typ - AUTOMATYCZNY - Mechaniczny z automatycznym naciągiem,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - ZŁOTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 38mm / GRUBOŚĆ 8mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - SZAFIROWE - duża odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu,
- Kolor - SREBRNY,
- Indeksy - w kolorze MIEDZIANYM,
- Wskazówki - w kolorze MIEDZIANYM,
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK,
- Materiał - SKÓRA,
- Kolor - CZARNY,
- Szerokość przy mocowania - 20mm,
- Szerokość przy zapięciu - 18mm,
- Maksymalny obwód - 21cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca,
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
UWAGA! - Model Powystawowy
- Małe przebarwienie paska od spodu
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek EPOS,
- oryginalne pudełko EPOS,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Kolekcja | Originale |
| Model | 3387.152.24.18.15 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Mechaniczny z automatycznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Złoty |
| Koperta - Szerokość | 38mm |
| Koperta - Grubość* | 8mm |
| Tarcza - Kolor | Czarny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Skóra naturalna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 21cm |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
EPOS 3387.152.24.18.15 - Originale - Męski - Zegarek na pasku skórzanym
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni