Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY-RÓŻOWO ZŁOTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 28mm / GRUBOŚĆ 7mm
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM
- Szkło - SZAFIROWE - wysoka odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY- wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - SREBRNY
- Indeksy - w kolorze RÓŻOWO ZŁOTYM
- Wskazówki - w kolorze RÓŻOWO ZŁOTYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY-RÓŻOWO ZŁOTY
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek DOXA,
- zastępcze opakowanie sprzedawcy,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Royal |
| Model | 222.65.022.60 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 50m / 5atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 28mm |
| Koperta - Szerokość | 28mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Szerokość przy mocowaniu | 14mm |
| Szerokość przy zapięciu | 14mm |
| Maksymalny obwód | 17cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
DOXA 222.65.022.60 - Royal - Damski - Zegarek kwarcowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni