Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - zasilany baterią srebrową
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - ŻÓŁTO ZŁOTY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 40mm / GRUBOŚĆ 7mm
- Wodoszczelność - 50M / 5ATM
- Szkło - SZAFIROWE - wysoka odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY- wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - ZIELONY
- Indeksy - w kolorze ŻÓŁTO ZŁOTYM
- Wskazówki - w kolorze ŻÓŁTO ZŁOTYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - ŻÓŁTO ZŁOTY
- Szerokość przy mocowania - 20mm
- Szerokość przy zapięciu - 18mm
- Maksymalny obwód - 20,5cm
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek DOXA,
- zastępcze opakowanie sprzedawcy,
- kartę gwarancyjną dystrybutora.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | D-Lux |
| Model | 112.90.131.17 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Różowe Złoto / Miedziany |
| Koperta - Wysokość | 40mm |
| Koperta - Szerokość | 40mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Zielony |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 20,5cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
DOXA 112.90.131.17 - D-Lux - Męski - Zegarek kwacowy
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni