Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Mechanizm zasilany baterią srebrową.
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 36mm / GRUBOŚĆ 10mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - MINERALNE - niska odporność na zarysowania,
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - BIAŁY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Szerokość przy mocowania - 18mm
- Szerokość przy zapięciu - 16mm
- Maksymalny obwód - 19cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dnia miesiąca.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - USA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek DKNY,
- firmowe opakowanie DKNY,
- kartę gwarancyjną sklepu.
Dane techniczne
| Stan | OUTLET / Powystawowy |
| Kolekcja | Jitney |
| Model | NY2130 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Stany Zjednoczone (USA) |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 36mm |
| Koperta - Szerokość | 36mm |
| Koperta - Grubość* | 10mm |
| Tarcza - Kolor | Biały |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 18mm |
| Szerokość przy zapięciu | 16mm |
| Maksymalny obwód | 19cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
DKNY NY2130 - Jitney - Damski - Zegarek kwarcowy - POWYSTAWOWY
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni