Opis
Mechanizm:
- Typ - AUTOMATYCZNY - Mechaniczny z automatycznym naciągiem.
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - CZARNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 42mm / GRUBOŚĆ 15,5mm
- Wodoszczelność - 500M / 50ATM
- Szkło - SZAFIROWE - duża odporność na zarysowania.
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - KREMOWY
- Indeksy - w kolorze KREMOWYM z powłoką luminescencyjną
- Wskazówki - w kolorze KREMOWYM z powłoką luminescencyjną
Pasek / Bransoleta:
- Typ - PASEK
- Materiał - SILIKONOWY
- Kolor - CZARNY
- Szerokość przy mocowania - 22mm
- Szerokość przy zapięciu - 20mm
- Maksymalny obwód - 23,5cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
- LIMITOWANA EDYCJA - 500 sztuk - model wyprodukowany w limitowanej ilości.
- OBROTOWY PIERŚCIEŃ
- ZAKRĘCANA KORONKA
- ZAKRĘCANY DEKIEL
- ZAWÓR HELOWY
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek DAVOSA,
- oryginalne pudełko DAVOSA,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Ternos Professional Megalume Automatic |
| Model | 161.583.10 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Mechaniczny z automatycznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 500m / 50atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Czarny |
| Koperta - Wysokość | 42mm |
| Koperta - Szerokość | 42mm |
| Koperta - Grubość* | 15,5mm |
| Tarcza - Kolor | Kremowy |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Pasek |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Czarny |
| Szerokość przy mocowaniu | 22mm |
| Szerokość przy zapięciu | 20mm |
| Maksymalny obwód | 23,5cm |
| Zapięcie - Kolor | Czarny |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
| Cechy dodatkowe | Limitowana edycja |
Bezpieczeństwo
Producent
DAVOSA Swiss Bohle GmbH
Bunsenstr. 1a
32052 Herford, Niemcy
info@davosa.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CHRONO ONLINE SPÓŁKA JAWNA
ul. Kalwaryjska 35A/112
30-504 Kraków, Polska
biuro@chrono-online.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
DAVOSA 161.583.10 - Ternos Professional Megalume - Męska - Zegarek na pasku
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni