Opis
Mechanizm:
- Typ - KWARCOWY - Zasilany baterią srebrową,
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - PROSTOKĄTNY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 23mm / WYSOKOŚĆ 38mm / GRUBOŚĆ 7mm
- Wodoszczelność - 30M / 3ATM
- Szkło - MINERALNE
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - SREBRNY
- Indeksy - w kolorze CZARNYM
- Wskazówki - w kolorze CZARNYM
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Szerokość przy mocowania - 19mm
- Szerokość przy zapięciu - 17mm
- Maksymalny obwód - 19cm
Funkcje:
- BRAK
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek DAVOSA,
- oryginalne pudełko DAVOSA,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Neoclassic |
| Model | 168.551.16 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Damski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Wodoszczelność | 30m / 3atm |
| Szkło | Mineralne |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Prostokątny |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 38mm |
| Koperta - Szerokość | 23mm |
| Koperta - Grubość* | 7mm |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 19mm |
| Szerokość przy zapięciu | 17mm |
| Maksymalny obwód | 19cm |
| Funkcje dodatkowe | Nie |
Bezpieczeństwo
Producent
DAVOSA Swiss Bohle GmbH
Bunsenstr. 1a
32052 Herford, Niemcy
info@davosa.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CHRONO ONLINE SPÓŁKA JAWNA
ul. Kalwaryjska 35A/112
30-504 Kraków, Polska
biuro@chrono-online.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
DAVOSA 168.551.16 - Neoclassic - Damski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni