Opis
Mechanizm:
- Typ - AUTOMATYCZNY - Mechaniczny z automatycznym naciągiem.
Koperta:
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kształt - OKRĄGŁY
- Kolor - SREBRNY
- Wymiary - SZEROKOŚĆ 43mm / GRUBOŚĆ 13,5mm
- Wodoszczelność - 30M / 30ATM
- Szkło - SZAFIROWE - duża odporność na zarysowania
Tarcza:
- Typ - ANALOGOWY - wskazówkowa forma prezentacji czasu.
- Kolor - SREBRNY
- Indeksy - w kolorze SREBRNYM z powłoka luminescencyjną.
- Wskazówki - w kolorze SREBRNYM z powłoka luminescencyjną.
Pasek / Bransoleta:
- Typ - BRANSOLETA
- Materiał - STAL NIERDZEWNA
- Kolor - SREBRNY
- Szerokość przy mocowania - 20mm
- Szerokość przy zapięciu - 18mm
- Maksymalny obwód - 21,5cm
Funkcje:
- DATOWNIK - Wskaźnik dni miesiąca.
Informacje ogólne:
- Pochodzenie marki - SZWAJCARIA
Przy zakupie otrzymujesz:
- oryginalny zegarek DAVOSA,
- oryginalne pudełko DAVOSA,
- kartę gwarancyjną producenta.
Dane techniczne
| Stan | NOWY |
| Kolekcja | Argonautic BGBS Automatic |
| Model | 161.528.10 |
| Gwarancja | 24 miesiące / 2 lata |
| Płeć | Męski |
| Kraj pochodzenia marki | Szwajcaria |
| Mechanizm | Mechaniczny z automatycznym naciągiem |
| Wodoszczelność | 300m / 30atm |
| Szkło | Szafirowe |
| Koperta - Materiał | Stal nierdzewna |
| Koperta - Kształt | Okrągły |
| Koperta - Kolor | Srebrny |
| Koperta - Wysokość | 43mm |
| Koperta - Szerokość | 43mm |
| Koperta - Grubość* | 13,5mm |
| Tarcza - Kolor | Srebrny |
| Tarcza - Typ | Wskazówkowy |
| Pasek - Rodzaj | Bransoleta |
| Pasek / Bransolety - Materiał | Stal nierdzewna |
| Pasek / Bransolety - Kolor | Srebrny |
| Pasek / Bransoleta - Mocowanie | Uniwersalne |
| Szerokość przy mocowaniu | 20mm |
| Szerokość przy zapięciu | 18mm |
| Maksymalny obwód | 21,5cm |
| Funkcje dodatkowe | Tak |
| Wskaźnik dnia tygodnia | Nie |
| Wskaźnik dnia miesiąca (Datownik) | Tak |
Bezpieczeństwo
Producent
DAVOSA Swiss Bohle GmbH
Bunsenstr. 1a
32052 Herford, Niemcy
info@davosa.com
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
CHRONO ONLINE SPÓŁKA JAWNA
ul. Kalwaryjska 35A/112
30-504 Kraków, Polska
biuro@chrono-online.pl
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
DAVOSA 161.528.10 - Argonautic BGBS Automatic - Męski - Zegarek na bransolecie
0
Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości sztuk, skontaktuj się z nami!
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni